Alternatywny sposób oszczędzania
Zarabianie na zdolności kredytowej
Zysk zdecydowanie wyższy niż na lokacie bankowej
Zabezpieczenie przyszłości
 

Odkładasz małe kwoty?


Coraz więcej osób poszukuje odpowiedniego sposobu lokowania swoich oszczędności. Nawet regularne wpłaty drobnych kwot mogą ich do tego przybliżyć, ale zysk proponowany na lokatach bankowych wydaje się niewystarczający. Fundusze inwestycyjne niosą ze sobą wysokie ryzyko. Poszukując alternatywnego sposobu zabezpieczenia swojej przyszłości, wychodzimy Państwu naprzeciw. Proponujemy inwestycje w szeroko rozumiany rynek nieruchomości w Zielonej Górze oraz jej okolicy. Rozpatrując ten sposób inwestycji nie musicie Państwo posiadać ogromnych oszczędności, w dużej mierze wystarczy zdolność kredytowa oraz grupa wyspecjalizowanych doradców.

 
 

Jesteś przedsiębiorcą?


Osoby przedsiębiorcze niezależnie czy prowadzą mały biznes czy dużą firmę, zawsze szukają nowych rozwiązań. Inwestycja w mieszkania, lokale usługowe lub biurowce z pewnością jest jednym z nich. Pomożemy dobrać odpowiednią nieruchomość dopasowaną do potrzeb i założeń naszych klientów. Dobierzemy odpowiedni sposób finansowania inwestycji oraz podpowiemy rozwiązania prowadzące do optymalizacji podatkowej.

 

Alternatywne źródło dochodu
Optymalizacja podatkowa
Dywersyfikacja źródeł przychodu
Zabezpieczenie przyszłości

Ułatwienie powrotu do kraju
Powiększenie majątku
Dodatkowe źródło dochodu
Zabezpieczenie przyszłości
 

Planujesz powrót do kraju?


Osoby pracujące za granicą często zastanawiają się nad powrotem do kraju, nawet jak nie teraz to w perspektywie paru najbliższych lat. Bardzo pomocne w podjęciu tej ważnej decyzji jest posiadanie własnego mieszkania. Przy zarobkach zdecydowanie wyższych niż w Polsce, łatwiej jest się zdecydować na zakup mieszkania. Obecnie można je potraktować, jako dobrą inwestycje pod wynajem, a z czasem zamieszkać w nim. W okresie wynajmu prawdopodobnie ratę kredytu pokryje odstępne od najemców lokalu, a przy odrobinie szczęścia po powrocie do kraju zostanie nam niewielka część kredytu do spłaty.

 
 

Przykładowa inwestycja


Aby państwu naświetlić naszą propozycję w uproszczeniu przedstawiamy jedną z inwestycji naszych klientów:

 

OPIS INWESTYCJI:

Mieszkanie w Zielonej Górze kupione w 2014r.
Cena: 125tys. zł, pow. 40m2, cena m2: 3125zł,
2 pokoje w niskim bloku po termomodernizacji,
mieszkanie w pełni wyposażone,
niewymagające żadnych nakładów finansowych.

SPOSÓB FINANSOWANIA:

25tys. zł - środki wniesione przez inwestora,
100tys. zł - kredyt bankowy na okres 15 lat,
710zł - przybliżona rata kredytu

WYNAJEM:

Brak kosztów związanych z wyposażeniem,
2 miesiące - okres bez najemcy przez okres 2,5 roku,
800zł - odstępne dla właścicieli

RENTOWNOŚĆ:

Stopa zwrotu z inwestycji: 5,27%
Stopa zwrotu kapitału własnego: 26,34%
Czas zwrotu kapitału własnego: 3 lata i 8 miesięcy

 Plan inwestycjiNa pierwszym spotkaniu opracowujemy cele i założenia w oparciu, o które będziemy pracować. Zgodnie z nimi wyszukujemy odpowiednie nieruchomości tak, aby to Państwo mogli dokonać wyboru. Zawsze staramy się przedstawić, co najmniej trzy alternatywne nieruchomości. Nie posiadamy własnej bazy lokali, dlatego nie zależy nam na sprzedaży żadnej konkretnej nieruchomości a jedynie takiej, która przyniesie możliwie najwyższy zysk. Poszukując odpowiedniej inwestycji korzystamy ze wszystkich lokali dostępnych na rynku, poszukujemy ich na własną rękę oraz korzystając z pomocy biur nieruchomości (nie ma to wpływu na koszt usługi). Prezentacja lokali odbywa się w trakcie jednego spotkania, dzięki czemu oszczędzacie Państwo wiele czasu. Podczas całej transakcji reprezentujemy tylko stronę kupującą - prowadzimy negocjacje w Państwa imieniu oraz zajmujemy się przygotowanie dokumentacji niezbędnej do dokonania transakcji. Przygotowujemy analizę inwestycji, która ułatwia podjęcie dobrej decyzji. Pod wybraną nieruchomość dobieramy najlepsze źródło finansowania oraz prowadzimy wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu. Zajmujemy się także wskazaniem odpowiedniego sposobu opodatkowania. Po nabyciu lokalu nie zostajecie Państwo sami, na waszą prośbę zajmujemy się poszukiwaniem najemców, możemy także prowadzić opiekę nad Państwa nieruchomością.
Analiza inwestycjiAnaliza inwestycji jest unikalnym dokumentem opracowanym przez nasz zespół. Zawiera w sobie elementy operatu szacunkowego, lecz jej celem jest wskazanie nieruchomości przynoszącej potencjalnie wyższy zysk. Na jej podstawie poznacie Państwo dobre i słabe strony konkretnego lokalu, stopę zwrotu, okres zwrotu inwestycji oraz trendy panujące na lokalnym rynku nieruchomości. Dokument ten jest niezwykle przydatny, kiedy bierzecie Państwo pod uwagę dwa lokale i nie macie pewności, na który się zdecydować. Dzięki analizie porównawczej obu lokali dokonanie właściwego wyboru staje się proste.