Partnerzy
Współpracujemy tylko ze specjalistamiRenata Matras - właścicielka biura Matras Nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami z dwudziestoletnim doświadczeniem, dzięki któremu "trudne" nieruchomości nie są problemem. Pomoże sprzedać każdą nieruchomość z dowolnym problemem prawnym lub finansowym, posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, swoim klientom gwarantuję uczciwą i profesjonalną pomoc w sprzedaży, wynajmie oraz kupnie nieruchomości.
http://www.matrasnieruchomosci.pl/
 

Firma z doświadczeniem w prowadzeniu projektów deweloperskich, w wykonawstwie inwestycji budowlanych oraz profesjonalnym obrocie nieruchomościami. ARTADO Sp. z o.o. dostarcza domy oraz apartamenty o wysokiej jakości, w korzystnej cenie. Zaprojektowane z niezwykłą starannością, eleganckie, funkcjonalne, położone w ciekawych lokalizacjach. Do ich budowy wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, a nad przebiegiem procesu inwestycyjnego czuwają wysokiej klasy specjaliści. Najnowsza realizacja: Osiedle Olimpijskie w Drzonkowie - 16 apartamentów z ogrodem.
http://artado.pl/
 

Biuro Obrotu Nieruchomościami BONi, jest prężnie działającą firmą na rynku nieruchomości w Gubinie jak również w innych miastach województwa lubuskiego. Naszą firmę cechuje wielka elastyczność w kontaktach z klientami, którym staramy się przedstawić najbardziej korzystne oferty kierując się możliwościami i preferencjami stron zainteresowanych. Staramy się sprostać wszelkim przedstawianym nam oczekiwaniom. Posiadamy licencję Urzędu Mieszkalnictwa w zakresie pośrednictwa numer 1839, a wszelkie transakcje załatwiane przez nasze biuro są ubezpieczone.
http://www.boni.pl/